MÖBLER / Byråar, sekretärer / Miniatyrbyrå 9098418
nr 909 8418
Miniatyrbyrå
längd: 24, djup: 15 cm, höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:32:02
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr